| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Αξία pH | 2-12 |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Μέγεθος | 2-4mm |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| Αξία pH | 2-12 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Cms-220 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Τιμή PH | 2-12 |