| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή χημική συμβατότητα |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Αξία pH | 2-12 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Πολυ λειτουργικός |
| πρότυπο ψυκτικών ουσιών | R12, R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Θαυμάσια ικανότητα ξήρανσης |
| εφαρμογή | Στάσιμα συστήματα ψύξης |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Όνομα | μοριακός στεγνωτήρας κόσκινων |
|---|---|
| Στατικό νερό adsorption%≥ | 17.5 |
| Ένδυση rate%≤ | 0,1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0,85 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |