| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Πρότυπο | Cms-220 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Σχήμα | Cms-220 |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Αξία pH | 2-12 |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Τιμή PH | 2-12 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |