| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Αξία pH | 3-4 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
|---|---|
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |