| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| όνομα | μοριακό προσροφητής κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αξιοπιστία |
| θερμοκρασία | 250℃To 450℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| όνομα | Μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υπερβολικά χαμηλή ένδυση |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μέγεθος πόρων | 3-10 Å |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |