| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Προσρόφηση νερού | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Μορφή | Σφαιρικός |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |