| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| χρώμα | μπεζ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Μόριο |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Μόριο |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | Ν ≥ 30-50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Εμφάνιση | Σφαιρικός |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα | Μοριακό προσροφητής κόσκινων |
|---|---|
| Τύπος | Τύπος 13X |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |