| Καταγωγή | Σαγκάη, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Καθαρότητα | ≥ 99% |
| Πρότυπος αριθμός | zeolite 13x |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 25.0% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1, 25KG/κατάστημα· 2, 35KG/κατάστημα τύμπανο· 3, 150KG/Σφραγισμένο τύμπανο σιδήρου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μάρκα | Xi'an Lvneng |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| PH | 3-10 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |