| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |