| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |