| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
|---|---|
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |