| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Καθαρότητα | 98% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| PH | 3-10 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μέγεθος πόρων | 3-10 Å |