| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Cms-220 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Αξία pH | 2-12 |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μέγεθος πόρων | 3-10 Å |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 25.0% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | μαύρος |