| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Εμφάνιση | Μαύρος κοκκώδης |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
| Ονομασία προϊόντος | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Περιοχή επιφάνειας | 500-800m2/g |
|---|---|
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| χρώμα | μπεζ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |