| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| PH | 7-9 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τιμή PH | 6-8 |