| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 25.0% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Προσρόφηση νερού | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Πρότυπο | Cms-220 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο άνθρακα |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
| Τιμή PH | 2-12 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Αξία pH | 3-4 |
| Ζωή υπηρεσιών | 2-3years |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Αξία pH | 2-12 |