| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
|---|---|
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
|---|---|
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Χρώμα | μαύρος |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τύπος | προσροφητικό |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |