| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Άλλα ονόματα | CMS |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| μοντέλο | Cms-220/240/260 |
| διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Χρόνος Adsorprion | 2X50S |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Σχήμα | Cms-220 |
| Ζωή υπηρεσίας | 2-3years |
|---|---|
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Θερμοκρασία δοκιμής | ≤20℃ |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Ονομαστική διάμετρος πόρων | 4 Angstroms |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.3mm, 1.6mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |
| Πίεση προσρόφησης | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Διάμετρος μορίων | 1.1mm1.2mm |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 680-700G/L |
| Δύναμη συμπίεσης | ≥75N/Particle |
| Άλλα ονόματα | CMS |