| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
|---|---|
| Μέγιστη πυκνότητα χύδης | 00,72 g/ml,00,70 g/ml |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |