| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Στατική προσρόφηση νερού | ΒΑΡΟΣ ≥ 22% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Μέγεθος πόρων | 3Α |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |