| Πρότυπος αριθμός | zeolite 13x |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| PH | 3-10 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| πακέτο | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Χρώμα | Λευκό |