| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Τιμή PH | 6-8 |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| όνομα | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Ξεραίνοντας και καθαρίζοντας ψυκτικές ουσίες |
| Ένδυση rate%≤ | 0.1 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος g/ml | 0.9 |
| Πέρασμα rate%≥ μεγέθους μορίων | 98 |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.5% |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2-4mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Μέγεθος | 2-4mm |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |