| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| Προσρόφηση νερού | ≤10.0% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Καθαρότητα | 98% |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| PH | 3-10 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
|---|---|
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| PH | 3-10 |