| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Εφαρμογή | Καταλύση, Απορρόφηση, Διαχωρισμός και Ανταλλαγή Ιόντων |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Μέγεθος μορίων | 2,0-5,0 χλστ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Όγκος πόρων | ≥0.35cm3/g |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |