| Τύπος Απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Ικανότητα απορρόφησης | > 18% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Καθαρότητα | 98% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Μέγεθος | 2,0-6,0 χλστ |
|---|---|
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Καθαρότητα | 98% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |