| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤1.5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |