| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| σχήμα | Σφαίρα |
| Χύδην πυκνότητα | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο Δρόσου | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Στατικό προσροφημένο αιθυλένιο mg/$l*g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| χρώμα | μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| σχήμα | Σφαίρα |
| Χύδην πυκνότητα | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο Δρόσου | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων % | ≥98.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ. 3.0-5.0 χιλ. 4.0-6.0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |