| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Μορφή | Σφαιρικός |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
|---|---|
| Υλικό | Ενεργοποιημένη αλουμίνα |
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Κλιματισμός, ψυγείο, κ.λπ. |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Χρώμα | άσπρος |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Αξία pH | 3-4 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Desiccant ψυκτικών ουσιών |
| Ικανότητα προσρόφησης υγρασίας | ≥20% |
| Μορφή | Σφαιρικός |
| Δύναμη συντριβής | ≥60N |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Μόριο |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Όνομα προϊόντων | 3.0 - 5.0mm Zeolite μοριακό προσροφητικό κόσκινων για τον ηλεκτρικό μηχανισμό διανομής εξοπλισμού |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |