| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Μόριο |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |
| χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| μορφή | σφαίρα, σβόλος, λουρίδα |
| μέγεθος | 3--5.0mm 4--6.0mm |
| Περιεκτικότητα σε % νερό συσκευασίας | ≤ 1,5 |
| Στατικό προσροφημένο CO2 % | ≥18.0 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αγνότητα | 98% |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |