| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων | ≥98.0 |
| Ποσοστό τριβής | ≤0,20% |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | ≥21.0 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μοριακό κόσκινο 5A |
| Μορφή | Κυλινδρικός, κοκκώδης, σβόλος |
| Συμπιεστική δύναμη N/P | ≥50 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.60g/ml |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| PH | 7-9 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Καθαρότητα | 98% |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |