| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
|---|---|
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | ≤1.0% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χωρισμός αέρα |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μοριακό προσροφητικό κόσκινων |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,85 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |