| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος | 2.0--3.0mm 3.0--5.0mm 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό % | ≥21.0 |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Στατικό προσροφημένο νιτροεξάνιο % | ≥12.0 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| χρώμα | μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Καθαρότητας | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8*12 πλέγμα και πλέγμα 4*6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |