| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.51.0mm 1.01.5mm 1.52.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 35% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Αποθήκευση | Να φυλάσσεται σε στεγνό και αεριζόμενο μέρος |
|---|---|
| δύναμη συντριβής | ≥ 90N/σωματίδιο |
| Αξία PH | 7-9 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| σχήμα | Σφαίρα |
| Χύδην πυκνότητα | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο Δρόσου | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |