| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Ανώτατη προσρόφηση νερού | 21.5%min |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Στατικό προσροφημένο νιτροεξάνιο % | ≥12.0 |
|---|---|
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ανώτατο φαινόμενο ειδικό βάρος | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Μέγεθος | 0.51.0mm 1.01.5mm 1.52.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 35% |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |