| Χρώμα | μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Αγνότητα | 98% |
| Υγρασία content% συσκευασίας | ≤1.50 |
| Μορφή | σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Σχήμα | Κοκκώδης |
|---|---|
| χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ισορροπία Υδάτινη Ικανότητα | ≥ 27% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| σχήμα | Σφαίρα |
| Χύδην πυκνότητα | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο Δρόσου | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |