| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Μέγεθος | 8*12 πλέγμα και πλέγμα 4*6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |