| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
|---|---|
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |
| Σχήμα | Κύλινδρο |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| πακέτο | 25kg/bag |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80℃ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Τιμή PH | 6-8 |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Μέγεθος πόρων | 2-3nm |