| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Τύπος | Προσροφητικό |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 25.0% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Τύπος | Προσροφητικό |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Πακέτο | 25 kg/σακούλα |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Μέγεθος | 3.0mm5.0mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Όνομα προϊόντων | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
|---|---|
| Τιμή PH | 6-8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχήμα | Κύλινδρο |