| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Τύπος απορροφητικού | Μοριακό κόσκινο |
|---|---|
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Περιοχή επιφάνειας | ≥900m2/g |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Τιμή PH | 6-8 |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1, 25KG/κατάστημα· 2, 35KG/κατάστημα τύμπανο· 3, 150KG/Σφραγισμένο τύμπανο σιδήρου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μάρκα | Xi'an Lvneng |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Πρότυπος αριθμός | zeolite 13x |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| MOQ | 10 κλ |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |