| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μορφή | σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| συσκευασία | 25kg/τύμπανο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SGS REACH |
| Απορρόφηση του CO2 | 18.0 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 25.0% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Αξία pH | 6-8 |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Θερμοκρασία εργασίας | 80℃ |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0.1% |