| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Shelf Life | 2 Years |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Επιφάνεια | ≥900m2/g |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| πακέτο | 25kg/bag |
| Σχήμα | Κυλινδρικός |
| Ονομασία προϊόντος | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 80°C |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Χαρακτηριστικός χημικός τύπος | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ικανότητα διοξειδίου του άνθρακα ισορροπίας | ≥ 18% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Μπεζ |