| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| αγνότητα | 98% |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 22% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μοριακό desiccant κόσκινων |
| Εφαρμογή | Ξήρανση με αέρα, καθαρισμός αερίων |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Μέγεθος σωματιδίων | 1-3mm |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |