| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Σχήμα | Σφαιρικό |
|---|---|
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Αξία PH | 7-9 |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Πλήρης πυκνότητα | 00,68-0,72 g/ml |
| Πακέτο | 25 kg/BAG |
| Απώλεια κατά την ξήρανση | ≤1.5% |
| Πυκνότητα σωματιδίων | 10,2-1,3 g/ml |
| Συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | μπεζ |
| αγνότητα | 98% |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Ένα άλλο όνομα | Μοριακό κόσκινο 4A |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Στατική προσροφημένη μεθανόλη | ≤ 15% |
| Ποσοστό τριβής | ≤ 0,20% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |