| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
|---|---|
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Αξία pH | 7-9 |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| Συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | μπεζ |
| αγνότητα | 98% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Χρώμα | Μπεζ |
|---|---|
| Στατικό προσροφητικότητα νερού | ≥ 22% |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | ≥ 135 N/particle |
| Τριβή Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| PH Value | 7-9 |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| Όνομα | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 1 | υψηλή αντίσταση γδαρσίματος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα 2 | Υψηλή δύναμη συντριβής |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |