| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1. Χαρτοκιβώτιο Drum/25KG 2. Χαρτοκιβώτιο Box/25KG 3. Σίδηρος Drum/150KG |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 τόνοι το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | shaanxi, Κίνα |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Στατικό προσροφητικότητα νερού | ≥ 22% |
| συσκευασία | 25kg/carton τύμπανο 150 ανά κλέβουν το τύμπανο |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Καθαρότητας | 98% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Μέγεθος | 35mm |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
|---|---|
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |