| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS ΑΡΙΘ. | 63231-69-6 |
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Όνομα | 13X μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξήρανση και καθαρισμός αερίου |
| Μέγεθος | 2.0-3.0 χιλ., 3,0--5,0 χιλ., 4.0-6.0 χιλ. |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | κοκκώδης λουρίδα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Διαχείριση Ποιότητας | ISO9001 |
| Συσσώρευση της πυκνότητας g/ml | 0.66 |
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Μοριακό κόσκινο τύπων καλίου Α | Σφαιρικό μόριο |
| Πιστοποιητικό | j.SGS & ΠΡΟΣΙΤΟΤΗΤΑ |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Προσρόφηση υγρασίας | ≥21% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα, αφυδάτωση, προσρόφηση |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Σχήμα | Μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |