| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,72 |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
|---|---|
| Συσκευασία | 25kg/bag |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Δύναμη συντριβής | ≥20N |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| CAS αριθ. | 70955-01-0 |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Υγρασία συσκευασίας | ΒΑΡΟΣ ≤ 1,5% |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Σχήμα | Κοκκώδης Σφαιρικό μόριο |
| αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Αριθμός CAS. | 70955-01-0 |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
|---|---|
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | G/ml ≥ 0,72 |
| Όνομα προϊόντων | 4A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
| Ταξινόμηση | Χημικός βοηθητικός παράγοντας |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Αποθήκευση | Ξηρά και αερισμένη θέση |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συμπιεστική δύναμη | 85N |
| Συσκευασία | 25kg/bag |
|---|---|
| Ποσοστό τριβής | ≤0.2% |
| Μέγεθος πόρων | 4A |
| Αξία pH | 7-9 |
| Μορφή | Κοκκώδης |