| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Συμπιεστική δύναμη | 100Ν |
| Συσκευή | 25kg/bag |
| Καθαρότητα | 98% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Μορφή | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Τύπος | προσροφητικό |
| αγνότητα | 98% |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Μορφή | μόριο |
| Χρώμα | μπεζ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Όνομα | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Νερό ικανοποιημένο ≤ | 1.0 |
| Κατάλληλο ποσοστό μεγέθους μορίων %≥ | 98 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| μέγεθος | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| περιεκτικότητα σε νερό | ≤1.0 |
| μορφή | Σβόλος, κοκκώδης |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| χρώμα | μπεζ |
| Moisture Content | 0.3% |
|---|---|
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Material | Alumina Silicate |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Size | 1-3mm |