| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Προσρόφηση αιθυλενίου | ≤3.0mg/g |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤1.5% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | Σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥ 0.72G/ml |
| Προσόντα μεγέθους | ≥ 97% |
| Ποσοστό τριβής | ΒΑΡΟΣ < 0,1% |
|---|---|
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Καθαρότητα | 98% |
| Μορφή | Χάντρες σφαιρών |
| CAS αριθ. | 1318-02-1 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Καθαρότητα | 98% |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |
| Χρήση | Προσρόφηση αερίων από SF6, ηλεκτρικός μηχανισμός διανομής υψηλής τάσης |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
| Αριθμός CAS. | 1318-02-1 |
| Ονομασία προϊόντος | 3A μοριακό Desiccant κόσκινων |
|---|---|
| Συσκευή | 25 kg/σακούλα |
| Σχήμα | Χάντρες σφαιρών |
| Περιεκτικότητα σε υγρασία | 0,3% |
| Εφαρμογή | Στέγνωμα |