| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,7 |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Μορφή | σφαίρα |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | g/ml ≥ 0,75 |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Σημείο δροσιάς | ℃ ≤ -73 |
| Καθαρότητας | 97% |
|---|---|
| Στατικό προσροφημένο νερό | 18% |
| Συσσώρευση της πυκνότητας | 0,75 g/ml |
| Μέγεθος | 1.7-2.5 χιλ. |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Καταγωγή | Σαγκάη, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| σχήμα | Σκόρπια, σφαίρες. |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
| Στατικό προσροφημένο νερό | 250,0% |
| Καθαρότητα | ≥ 99% |
| Μορφή | Κοκκώδης |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Ικανότητα νερού ισορροπίας | ≥ 27% |
| Ποιοτική διαχείριση | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Μορφή | Κοκκώδης Σβόλος |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm 3.05.0mm 4.06.0mm |
| EINECS ΑΡΙΘ. | 215-684-8 |
| Σχήμα | Κοκκώδης, σβόλος |
|---|---|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS ΟΧΙ | 63231-69-6 |
| Υγρασία συσκευασίας | ≤ 1,5% |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Προσρόφηση νερού | ≥21.0% |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Ποσοστό τριβής | ≤0.1% |
| Τύπος | προσροφητικό |
| Πιστοποιητικό | SGS & ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
|---|---|
| Σχήμα | Μόριο |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Προσόντα μεγέθους | ≥98% |